Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Soutěž

Soutěž s Holbou k pramenům Jeseníku

Hrajte o poukaz na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v Pivovarském muzeu (pensionu) + 2 vstupenky do Pivovarského muzea (1. cena) nebo o pláštěnku Holba + dalekohled (2.cena) či dvě pláštěnky Holba (3. cena).

 

Holba si připravila cyklus výletů k pramenům Jeseníků. Kdy se koná výlet k prameni Keprník?

A) 25. srpna

B) 4. srpna

C) 15. září

 

Nápovědu hledejte na: www.zpramenujeseniku.cz

 

SMS ve tvaru „jméno, příjmení, adresa, email,  správná odpověď" zasílejte do 22. 7. 2018 na číslo 770 149 723. Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Odesílatel správné odpovědi s pořadovým číslem 7 (3. cena), 14 (2. cena) a 21 (1. cena) vyhrává. Výherci soutěže budou vyrozuměni prostřednictvím SMS.

Odesláním soutěž SMS, každý účastník dává spol. Štamgast&Gurmán (Jaroslav Střecha) v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas s použitím telefonního čísla uvedeného v SMS pro marketingové účely pořadatele. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu michaela@stamgastagurman.cz.

Chcete oslovit potencionální zákazníky? Máte zájem věnovat do naší soutěže hodnotnou cenu? Pak nám pošlete zprávu na e-mail redakce (zavináč) stamgastagurman.cz a my se vám ozveme!
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz